Sponsorlar

Biistatistik, sadece tıp/sağlık alanındaki akademik çalışmalara odaklanmış uzman doktorlar ve biyoistatistikçilerden oluşmaktadır. Klinik araştırmaların yorumlanmasında saha deneyimi ile klinik nosyon ve bakış açımızla çalışmanızın yorumlanması ve emeklerinizin heba olmaması için gereken gayreti sarf ediyoruz.

Biyoistatistik & Veri Analizi

Çalışmanızın veri tabanına girişi de dâhil olmak üzere, SPSS programı ile temel ve ileri analizlerinin yapılarak, grafik ve tabloların raporlanması.

Örneklem Hesabı/Güç (Power)

Araştırma evreninin saptanması ve örneklem sayısının belirlenmesi, post hoc güç (power) analizi.

Akademik Danışmanlık

Tıpta uzmanlık tezi ve akademik çalışmalarınızın tasarımı, örneklem hesabı, anket tasarımı, veri girişi, istatistik analizi, tablo oluşturma & yorumlanması.

Whatsapp İletişim Hattı

0553 328 6678

 

Değerli Hekimimiz,

HippocrApp; sadece hekim ve diş hekimlerine özel olarak tasarlanmış Kocaeli Üniversitesi Teknopark kampüsünde geliştirilmiş bir konsültasyon ve iletişim platformudur.

Dosya formatında vaka paylaşım imkânı ve yakında eklenecek canlı yayın özelliği ile dünyada benzeri yoktur. Hippocrates’in “Primum Non Nocere” felsefesini düstur edinmiş hekimlerin mesleki ve sosyal iletişim sorunlarına çare olacağını düşünüyoruz.

 

HippocrApp’ta Neler Yapabilirsiniz? 

− Kayıt sonrasında tanıdığımız ya da takip etmek istediğimiz meslektaşlarımızı listeden bularak takip ve bağlantı isteği gönderebilirsiniz. Takip edilen kişinin branşıyla ilgili genel paylaşımlarını görebilir, bağlantı isteğinizi kabul etmişse mesajlaşabilirsiniz.

− Uygulamanın sağ üst köşesinde yer alan “+” butonu ile vakamızı dosya formatında oluşturabilir, istediğiniz kişiyle, grupla ya da aynı branştaki tüm meslektaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

– Vakalarla ilgili olarak meslektaşlarınızdan yorum alabilir, yararlandığınız yorumları yıldız butonu ile onaylayarak o hekimin “kabul gören yorum sayısını” artırabilirsiniz.

− Kişi ve grupla yapılan vaka paylaşımlarını hedeflediğiniz kişi ve grup üyeleri dışında sizi takip edenler göremeyeceklerdir. Vakayı sadece arşivinize kaydettiğinizde sizin dışınızda kimse o vakayı göremeyecek, ancak arşivinizdeki vakayı dilediğiniz zaman paylaşabileceksiniz.

− Genel paylaşımlar üzerinden ön tanı, son tanı ve etiket üzerinden vaka araması yapabilirsiniz.

− HippocrApp ta kongre ve kurs duyurularını, medikal gündemi, hekimlere özel duyuru ve kampanyaları takip edebilirsiniz.

Son olarak vaka paylaşımlarının rumuzla yapılması, kimlik ve kişisel verilerin korunması konularına göstereceğiniz hassasiyet için şimdiden teşekkürlerimi sunuyor, görüş ve katkılarınızı bekliyoruz.

www.hippocrapp.com

Saygılarımızla

HippocrApp Team

Uygulamamızı buraya tıklayarak Apple Store’dan indirebilirsiniz.

Çok yakında uygulamamıza Google Play’den de ulaşabileceksiniz.